Kontakty

Centrála a pobočky

Brno

Pracoviště a korespondenční adresa
KPM CONSULT, a.s.
Purkyňova 648/125
612 00 Brno

Sídlo a fakturační adresa
KPM CONSULT, a.s.
Kounicova 688/26
602 00 Brno
Praha
Pracoviště
KPM CONSULT, a.s.
budova AŽD Praha s.r.o.
Žirovnická 2
106 17  Praha 10
Bratislava
Pracoviště
KPM CONSULT, a.s., org. zložka
Tomášikova 26
821 01  Bratislava
Slovensko
 

Adresář

Jméno Funkce  Telefon Email  Kancelář
Sekretariát
Ing. Petr Augusta generální ředitel +420 541 242 270 augusta@kpmconsult.cz Brno
Ing. Roman Augusta výkonný ředitel +420 607 673 952 augustar@kpmconsult.cz Brno
Alena Breicetlová samostatná účetní +420 511 156 207 breicetlova@kpmconsult.cz Brno
Jaroslava Adamcová mzdová účetní +420 602 729 987 adamcova@kpmconsult.cz Brno
Provozní a technické oddělení
Ing. Vladimír Prudík vedoucí oddělení +420 602 529 494 prudik@kpmconsult.cz  Brno
Oddělení zahraničního obchodu a marketingu
Ing. Karel Steiner vedoucí oddělení +420 267 287 217
+420 602 355 097
steiner@kpmconsult.cz Praha
Oddělení dopravního inženýrství a telematiky
Ing. František Kopecký, PhD. vedoucí oddělení +420 511 156 215
+420 602 514 849
kopecky@kpmconsult.cz Brno, Praha
Ing. Miloslav Věžník zástupce vedoucího oddělení, systémový specialista +420 724 587 322 veznik@kpmconsult.cz Brno
Ing. Lubomír Malínek systémový specialista +420 724 570 902 malinek@kpmconsult.cz Brno 
Ing. Mgr. Robert Číhal, CSc. systémový specialista +420 724 013 765 cihal@kpmconsult.cz Brno 
Ing. Arnošt Matlafus systémový specialista +420 725 702 789 matlafus@kpmconsult.cz Brno
Mgr. Ing. Josef Domácí systémový specialista +420 267 287 207
+420 702 053 104
domaci@kpmconsult.cz Praha
Ing. Jiří Kohl systémový specialista  +420 267 287 795
+420 602 450 131
kohl@kpmconsult.cz Praha 
Pobočka na Slovensku
Branislav Hokina vedoucí pobočky +421 911 787 803 hokina@kpmconsult.cz Bratislava
Napište nám
Zpráva byla odeslána! x